کسب و کار خانه بازی

1چرا کسب و کار خانه بازی یک کسب و کار سودآور است ؟
به طور کلی صنعت تفریحات در دنیا یک صنعت بسیار پرمنفعت و سودآور می باشد و این موضوع در کشور ما نیز صادق می باشد. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که هر کسب و کاری اگر مواردی از قبیل شیوه درامدزایی ، تبلیغات و ... در آن رعایت نشود، مطمئنا آن کسب و کار با شکست مواجه خواهد شد . به همین منظور مشاوران خانه کودک فراز در جلسات مشاوره ای خود به تمامی مواردی که می تواند بر روی درامدزایی خانه بازی تاثیرگذار باشد اشاره خواهند کرد . ولی در کل این موضوع را در نظر داشته باشید که شما در کسب و کار خانه بازی می توانید به سادگی درامد چند میلیونی خواهید داشت .
2کسب و کار خانه بازی چیست؟
به طور کلی می توان گفت کسب و کار خانه بازی ، محیطی را برای کودکان فراهم می نماید تا در کنار بازی ، بتوانند آموزش ها و تعالیم زیادی را تحت عناوین مختلف داشته باشند.
3چه متراژی برای ملک خانه بازی مناسب است؟
در رابطه با این موضوع نمی توان متراژ دقیقی را عنوان کرد اما می توان گفت این موضوع به عواملی از قبیل میزان سرمایه شما ، انتخاب وسایل خانه بازی و ... بستگی دارد به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم حتما پیش از هر تصمیمی از خدمات مشاوره خانه کودک فراز استفاده نمایید .
4سرمایه لازم برای راه اندازی خانه بازی چقدر است؟
در رابطه با سرمایه لازم باید بگوییم که کسب و کار خانه بازی به گونه ای می باشد که سرمایه گذاری در آن هیچ محدودیتی ندارد یعنی حداقل و حداکثری برای سرمایه گذاری نخواهید داشت و می توانید بدون هیچ دغدغه ای با حداقل سرمایه نیز اقدام به راه اندازی خانه بازی نمایید.
5زمان بازگشت سرمایه در کسب و کار خانه بازی چقدر می باشد ؟
به طور کلی می توان گفت زمان بازگشت سرمایه در کسب و کار خانه بازی البته در صورتیکه به تمامی مواردی که در جلسات مشاوره خانه کودک به آنها اشاره می کنیم عمل کنید ، می تواند بسته به شرایط کمتر از سه ماه اتفاق بیوفتد.
6در منطقه ای که می خواهم خانه بازی احداث کنم چندین خانه بازی وجود دارد آیا می توانم این منطقه را برای راه اندازی خانه بازی خود انتخاب کنم؟
بلی . درامد یک خانه بازی به خدماتی می باشد که ارائه می دهید .

مشاوره

1خدمات مشاوره خانه کودک فراز شامل چه مواردی می باشد ؟
خدمات مشاوره خانه کودک فراز به گونه ای می باشد که در رابطه با صفر تا صد راه اندازی خانه بازی می باشد .
2هزینه خدمات مشاوره خانه کودک فراز چقدر است؟
خدمات مشاوره ای خانه کودک فراز به صورت کامنلا رایگان می باشد .
3آیا خدمات مشاوره خانه کودک فراز تنها در رابطه با راه اندازی خانه بازی می باشد ؟
خیر این موضوع را هم در نظر داشته باشید که خدمات مشاوره خانه کودک فراز مختص راه اندازی خانه بازی نیست و حتی مشاوران ما می توانند کسب و کارهای خانه بازی و شهربازی های سرپوشیده را پس از تجهیز و راه اندازی راهنمایی نمایند و روش های افزایش درامد را به آنها معرفی نمایند
4آیا خدمات مشاوره خانه کودک فراز در رابطه با نحوه تبلیغات برای خانه بازی هم می باشد ؟
بله در جلسات مشاوره در رابطه با تمامی روش های تبلیغاتی برای خانه بازی از قبیل پخش تراکت ، ارسال پیامک انبوه ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و ... به شما توضیحات تخصصی داده می شود
5آیا خدمات مشاوره خانه کودک فراز تنها در رابطه با خانه بازی می باشد ؟
خیر . با توجه به اینکه خانه کودک فراز بیش از بیسست سال سابقه در صنعت تفریحات کودکان دارد این اطمینان را به شما خواهیم داد که می توانیم شما را در هر گونه کسب و کار مرتبط با صنعت تفریحات کودکان شما را یاری نماییم.

اخذ مجوز

1خانه بازی زیر نظر کجاست؟
با توجه به اینکه کسب و کار خانه بازی یک صنعت نو پا می باشد ، هنوز متولی خاصی در کشور وجود ندارد و در هر یک از استان ها و شهرهای کشور سازمان مربوطه متفاوت می باشد
2آیا خانه بازی نیاز به مجوز دارد؟
بلی . کسب و کار خانه بازی همانند تمامی کسب و کارهای دیگر نیاز به مجوزهای لازم برای فعالیت دارد
3آیا خانه بازی زیر نظر بهزیستی می باشد؟
خیر تنها مهد کودک ها زیر نظر بهزیستی فعالیت می کنند ( البته ممکن است در برخی از شهرها خانه بازی زیر نظر بهزیستی فعالیت نمایند اما این موضوع مطمئنا کلیت نخواهد داشت )
4چه زمانی برای گرفتن مجوز خانه بازی اقدام کنیم؟
پس از راه اندازی و تجهیز مکان خانه بازی خود برای این امر اقدام نمایید
جواب سوالات خود را پیداکردید؟

تیم پاسخگویی خانه کودک فراز

ارسال پیام
به کمک نیاز دارید؟
سلام
من میتونم به شما کمک کنم؟