یکی از مهم ترین مسائل و دغدغه های سرمایه گذاران در کسب و کار شهربازی سرپوشیده دارند این است که می خواهند بدانند نحوه اخذ مجوز شهربازی سرپوشیده به چه صورت می باشد . با توجه به اینکه هر کسب و کاری برای اینکه بتواند به فعالیت اقتصادی خود در کشور ادامه دهد نیاز به دارا بودن مجوز از ارگان های نظارتی داشته باشد بنابراین شهربازی ها نیز از این موضوع مستثنا نیستند و باید برای گرفتن مجوز فعالیت خود شرایطی را دارا باشند .

در این مقاله می خواهیم در رابطه با نحوه و شرایط اخذ مجوز شهربازی سرپوشیده توضیحاتی را ارائه نماییم . به شما پیشنهاد می کنیم در صورتیکه با این موضوع آشنایی ندارید می توانید با استفاده از شماره های درج شده بر روی سایت با مشاورین خانه کودک فراز در تماس باشید تا ایشان شما را در تمامی مراحل راه اندازی و خرید تجهیزات شهربازی سرپوشیده و حتی در زمینه اخذ مجوز شهربازی سرپوشیده شما را راهنمایی نمایند .

موضوعی که سرمایه گذاران در این کسب و کار باید به آن توجه داشته باشند این است که راه اندازی و تجهیز شهربازی سرپوشیده مراحل مختلفی خواهد داشت که البته مهم ترین مرحله آن نحوه اخذ مجوز شهربازی سرپوشیده می باشد . مجوز بهره برداری شهربازی سرپوشیده یه ارگان هایی از قبیل شهرداری ، آتشنشانی ، استاندارد و … می تواند بستگی داشته باشد . تاییدیه های لازم از این ارگان ها علاوه بر اینکه مربوط به زیر ساخت های ملک شهربازی می باشد ، شامل استاندارهای لازم برای تک تک دستگاه ها و تجهیزات خریداری شده برای شهربازی سرپوشیده نیز می باشد .

اخذ مجوز شهربازی سرپوشیده

سرمایه گذارانی که می خواهند در زمینه کسب و کار شهربازی سرپوشیده سرمایه گذاری کنند باید در نظر داشته باشند که می بایست در حین ساخت مجموعه خود با توجه به شرایط و مجوزهای ساخت ملک مورد نظر می بایست اقدام به دریافت مجوز ساخت ملک کنند که می بایست از از طریق ارگان مربوطه این اقدام میسر می گردد .در زمان ساخت مجموعه و در زمان انجام ساختار و کانال کشی ها میبایست مجوز ها و تمهیدات اتش نشانی با نظر اداره پیشگیری آتش نشانی انجام و مجوز اتش نشانی دریافت گردد . اما موضوع مهم این است که برای فضای شهربازی سرپوشیده باید تاییدیه اداره استاندارد را هم داشته باشید که در ادامه به این موضوع به صورت مفصل توضیح خواهیم داد .

شرایط اخذ مجوز شهربازی از استاندارد 

پس از اینکه تمامی مراحل گفته شده را برای ملک خود انجام داده اید برای اخذ مجوز شهربازی سرپوشیده می بایست پس از سپری شدن مراحل از ارگان های گفته شده مراحل زیر را برای دریافت مجوز تاسیس شهربازی سرپوشیده سپری کنید .

اخذ مجوز شهربازی

شرایط اخذ مجوز شهربازی سرپوشیده

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم ، تمامی محصولات موجود در شهربازی سرپوشیده می بایست دارای استاندارد باشند در غیر این صورت اجازه فعالیت به شما داده نخواهد شد . پس از اینکه شما تمامی مراحل برای گرفتن تاییدیه های لازم از ارگان های شهرداری ، آتشنشانی و استاندارد را انجام داده باشید ، بازرسین استاندارد برای مشاهده و یازرسی از ملک و وسایل شهربازی شما خواهند آمد . توجه داشته باشید که حتی دستگاه هایی مانند گیم های مانیتوردار یا پلی گراند های کودک در چند سال اخیر هم باید استانداردهای لازمه را داشته باشند . این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هر دستگاه بسته به نوع دستگاه زمان مشخصی برای استاندارد دارند که پس از اینکه این مدت استاندارد در نظر گرفته پایان یافت باید دستگاه به محل تولید کننده ارسال شود و مراحل over hall بر روی دستگاه انجام شود .

اگر به طور کلی بخواهیم به شرایط اخذ مجوز شهربازی سرپوشیده اشاره نماییم می توان به طور خلاصه به موارد زیر اشاره نمود :

  • ساخت ملک شهربازی سرپوشیده
  • ارائه مدارک مالکیت (حقیقی و حقوقی) و مجوز های ساخت بنا
  • اخذ مجوز های آتش نشانی در رابطه با ارت و استحکام بنا
  • ارائه کپی مدارک شرکت یا شخص حقیقی
  • نامه درخواست به سازمان در خصوص کد بهره برداری
  • اخذ مدارک لازم از کارخانجات داخلی یا برگه سبز از شرکت های وارد کننده برای اخذ گواهی استاندارد مبدا ( انجام این مرحله بهتر است  حین اخذ گواهی استاندارد حین نصب و اخذ گواهی استاندارد حین بهره برداری باشد )
  • انتخاب بازرس برای امور از نصب و راه اندازی
  • انجام بازرسی و رفع ایرادات و دریافت مجوز بهره برداری از سازمان استاندارد

 

مقاله پیشنهادی : هزینه راه اندازی شهربازی سرپوشیده ( کلیک کنید ) 

 
مشاوره رایگان خانه کودک فراز
 

به شما پیشنهاد می کنیم حتما پیش از هر گونه اقدامی در رابطه با تجهیز و راه اندازی شهربازی سرپوشیده با استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان ما با مشاورین با تجربه و متخصص ما در ارتباط باشید تا آنها بتوانند به شما در رابطه با نحوه اخذ مجوز شهربازی سرپوشیده راهنمایی نمایند و شما را در امر تجهیز شهربازی سرپوشیده یاری نمایند . اما متخصصین خانه کودک فراز با تجربه ای که چندین سال در امر مشاوره و طراحی و تجهیز شهربازی های سرپوشیده و روباز داشته اند ، می توانند برای تاسیس شهربازی سرپوشیده و روباز به صورت تخصصی با ارائه خدمات زیر تا پایان امر همراه شما خواهند بود :

1) ارائه طرح توجیحی به صورت پروپوزال به مشتری

2) برآورد هزینه های مشتری برای تجهیز و راه اندازی شهربازی

3) ارائه طرح در رابطه با زیر ساخت های مورد نیاز برای یک شهربازی سود ده با بازگشت سرمایه سریع

4) طرح ارائه شده به گونه ای می باشد که بازگشت سرمایه در کوتاه ترین زمان تحقق یابد

5) تمامی طراحی ها به صورت کاملا رایگان می باشد

6) خانه کودک فراز تضمین قیمت و کیفیت دارد بدین معنا که مشاورین متخصص و باتجربه ما این اطمینان را به شما خواهند داد که تمامی قیمت های ارائه شده و کیفیت تمامی تجهیزات و وسایل را برای شما تضمین خواهند کرد .