پلی گراند ها را می توان یکی از تجهیزات مدرن خانه بازی ها می باشد که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه خانه بازی ها قرار گرفته است . تولید کنندگان پلی گراندها در ایران تعداد معدودی می باشند که خانه کودک فراز نیز یکی از موفق ترین تولید کنندگان انواع پلی گراند در ایران می باشد که دارای استانداردهای CE و ISO های مورد تایید اروپا را دارد تولید می کند. شاید بهتر باشد پیش از اینکه در رابطه با انواع پلی گراند ها توضیح بدهیم بهتر است در رابطه با پلی گراند چیست یک توضیح کوتاه بدهیم . در صورتیکه با هر گونه سوال در رابطه با سازه های پلی گراند و خرید پلی گراند دارید می توانید با استفاده از شماره های درج شده بر روی سایت با مشاورین ما در تماس باشید و یا از طریق سایت و با استفاده از ارتباط مستقیم با کارشناس به صورت آنلاین با مشاورین ما در تماس باشید .

انواع پلی گراند

پلی گراند هایی که توسط خانه بازی کودک فراز تولید و ارائه می شود دارای آیتم هایی از قبیل ترامپولین ، موانع غلطکی ، موانع ضربدری ، استخر توپ ، تونل ، سرسره ، بسکتبال و … می باشد که فرد سرمایه گذار می تواند بر اساس بودجه و متراژ خود هر یک از این آیتم ها را انتخاب نماید .

انواع خانه بازی

مزایای انواع پلی گراند فراز

پلی گراند فراز ، سازه هایی هستند که علاوه بر اینکه می توانند تاثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت محیط خانه بازی شما برای کودکان داشته باشند ، مزایای دیگری نیز دارد که می توان به موارد زیر اشاره نمود :
1) تایم ایستایی کودکان در خانه بازی شما را بیشتر می کند بدین صورت که اگر کودکی در استخر توپ حدود 15 تا 20 دقیقه بخواهد بازی کند ، همان کودک با توجه به جذابیت انواع پلی گراند ها علاقه دارد زمانی در حدود یک ساعت در پلی گراند بگذراند .
2) انواع پلی گراندها سازه هایی هستند که پس از تجهیز خانه بازی هیچ هزینه جانبی ندارد و هزینه ای بابت نگهداری یا هزینه هایی از قبیل آب ، برق و … نخواهد داشت
3) از آنجایی که پلی گراند یک سازه کاملا SAFE و امن می باشد این سازه به هیچ پرسنلی نیاز نخواهد داشت
4) محیط داخلی انواع پلی گراند ها را به گونه ای می توان ساخت که مطابق با سلیقه و متناسب با متراژ و بودجه سرمایه گذار باشد و می توانند از هر یک از آیتم هایی که برای ساخت پلی گراند فراز در نظر گرفته شده است را انتخاب نماید .
5) پلی گراند های فراز در هر رنگ بندی بر اساس سلیقه مشتری ساخته خواهد شد و از بهترین جنس فولادتجهیز  و پارچه و بست در ایران ساخته خواهد شد
6) مهم ترین قابلیت انواع پلی گراند های فراز این می باشد که پلی گراند های فراز قابلیت ارتقا دارند و مشتری می تواند پس از خرید با توجه به متراژ و بودجه خود فضای پلی گراند خود را افزایش دهد و یا حتی پلی گراند خود را دو طبقه نماید .
7) در انواع پلی گراند های فراز از دیورهای پازلی استفاده شده است که نیازی به جوش سازه وجود ندارد و نصب آن به صورت آسان و با سرعت بالا انجام خواهد شد . این دیواره های پازلی سازه پلی گراند باعث نصب آسان سازه می شود به گونه ای که برای نصب سازه نیاز به نیروی متخصص نمی باشد و یک شخص بی تجربه هم می تواند پس از یک آموزش 2 ساعته توسط شخص نصب شود .
بر همین اساس پلی گراند فراز قابلیت جا به جایی باشد و در صورتیکه مکان شما استیجاره ای باشد شما می توانید بدون هیچ دغدغه خاطری به سادگی سازه را به مکان جدید ببرید و یا برای تغییر دکوراسیون خانه بازی خود اقدام نمایید .

مقاله پیشنهادی : سوالات متداول در رابطه با پلی گراند فراز ( کلیک کنید ) 

مشاوره رایگان خانه کودک فراز