اگر کودکی دارید یا در خانواده کودک خردسال دارید شاید با واژه خانه کودک یا خانه بازی آشنا باشید. خانه کودک فعالیتی نوپا و بسیار پرطرفدار است. پر کردن وقت کودکان خردسال یکی از مسایل اصلی است که خانواده ی کودکان با آن بشدت سر و کار دارند. البته همه می دانیم وقت کودک می تواند با یک گوشی موبایل هم پر شود اما به چه قیمتی؟! اگر شما  والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ و یا حتی دایی، خاله، عمه، عمو هم هستید باید تعریف خانه کودک را بدانید.

زمانی نه چندان دور کودکان در خانه، کوچه، پارک و فضاهای باز به گردش و بازی با خود و همسالان خود مشغول بودند. اما امروزه شرایط کاملا متفاوت است. کودک امروزی با وجود داشتن پدر و مادری شاغل، آشنایانی که وقت یا نیروی نگهداری از کودک را ندارند، سرگردان اند. اغلب این تصویر زیاد تکرار شده که می بینیم کودک ساعات طولانی را به بازی با کامپیوتر، تبلت، گوشی می گذراند و این روند کم کم اعتیاد او را به این وسایل را در پی دارد. شما بعنوان والدین یا آشنایان کودک با واژه مهد کودک به خوبی آشنا هستید. اما مهدکودک هم محدودیت های زمانی برای نگهداری از کودک دارند.احداث خانه کودک در یک محله یا منطقه خاص ، دغدغه افراد را راجع به بازی و نگهداری از کودک برای ساعاتی مشخص را آسوده می کند.

خانه کودک

تعریف خانه ی کودک

اصولا خانه های کودک طراحی و در نظر گرفته برای همین کار هستند. حتی اگر شما والدینی هستید که خانه دارید و وقت بیشتری با فرزند خود می گذرانید، نیاز کودک را به بازی با هم سالان خود درک کرده اید. مغز کودک در برخورد با اجتماع هر چند کوچک به میزان چشمگیری پیشرفت میکند. پس نباید شانس قرار گیری کودک در این فضاها را نادیده بگیرید.

خانه های کودک اغلب مجهز به وسایل بازی گوناگون اند که بیشتر جنبه ی تفریحی دارند تا آموزشی. قسمت آموزش بیشتر در مهد کودک ها پررنگ هستند. هدف از فعالیت خانه کودک فراهم کردن اوقاتی مفرح برای فرزند دلبند شماست.

برای آشنایی بیشتر در باب فعالیت و تعریف خانه کودک مقاله درامد خانه بازی را مطالعه کنید.

خانه های کودک گاهی آنقدر جذاب است که حتی بزرگسالان نیز تشویق به گذران اوقاتی در کنار کودک خود در این فضای شاد می شوند. امکانات هر خانه کودک و در آمد آن بسته به شخصی که آن را راه اندازی کرده تفاوت دارد. مسلما هر اندازه فضای بکار رفته بزرگتر، امکانات بازی و تفریحی بیشتر، امنیت کودکان بیشتر باشد و خدمات رفاهی برای بزرگسالان نیز در نظر گرفته شود بر جذابیت خانه کودک افزوده می شود.

منظور از خانه کودک چیست

ما در خانه کودک فراز تمام هم و غم خود را گذاشته ایم تا در زمینه تجهیز خانه های کودک دوشادوش شما ایستاده و شما را هر چه سریعتر به سود برسانیم. کارشناسان ما با صداقت تمام صفر تا صد کار را برآورد کرده و طرح های جذابی برای پیشنهاد به شما دارند. حتی برای مشاوره رایگان نیز می توانید به شماره های تماس در وبسایت ما مراجعه کرده و در کمترین زمان با نوع فعالیت ما آشنا شوید. کسب و کار سالم در کنار تضمین سود از جذابیت های غیر قابل انکار خانه کودک است.

تعریف خانه کودک

مقاله پیشنهادی : شرایط تاسیس خانه بازی ( کلیک کنید ) 

خانه کودک فراز با دو دهه فعالیت ، خود توانسته با جلب رضایتمندی تمامی مشتریان خود  در زمینه فروش وسایل و تجهیزات برای مهدکودک ها ، خانه بازی ها و شهربازی ها ، چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور ، خدمات خود را ارائه نماید و  بیش از 10000 مرکز را راه اندازی نماید . خدمات ما در خانه کودک فراز برای مشاوران خانه کودک فراز به این صورت نمی باشد که تنها وسایلی که مشتری برای تجهیز فضای خود  می خواهد را برای وی فراهم کنیم  بلکه به این موضوع اعتقاد سرمایه گذاران در این صنعت نماییم تا ایشان علاوه بر اینکه سرمایه خود را به صورت بهینه برای تجهیز خانه بازی خود صرف نمایند داریم که  با یک مشاوره تخصصی و در اختیار قرار دادن تجربیات خود ، می توانیم بهترین کمک را به ، وسایل و تجهیزات را به گونه ای انتخاب نمایند که بر اساس آن بتوانند بازگشت سرمایه خود را به صورت تضمینی در کوتاهترین زمان انجام نمایند و پس از آن در صورت لزوم برای گسترش فضای بازی خود و خرید وسایل جدید از سود حاصله از خانه بازی خود اقدام نمایند .

راههای ارتباطی با ما وبسایت خانه کودک فراز، اینستاگرام و تلگرام ماست.

اینستاگرام خانه کودک فراز

اینستاگرام خانه کودک فراز

تلگرام خانه کودک فراز

تلگرام خانه کودک فراز

شماره های تماس خانه کودک فراز

شماره های تماس خانه کودک فراز

لیست مقالات پیشنهادی  :

خانه بازی زیر نظر کجاست ( کلیک کنید )

تاسیس خانه بازی با حداقل سرمایه ( کلیک کنید )

وسایل مورد نیاز برای راه اندازی خانه بازی ( کلیک کنید )

پلی گراند چیست ( کلیک کنید )

مجوز خانه بازی از بهزیستی ( کلیک کنید )