شاید برای شما هم این موضوع پیش آمده باشد که از جلوی یک خانه بازی گذشته باشید و دیده باشید تعداد زیادی بچه در حال بازی هستند و با خود این فکر را کرده باشید که بچه ای که در این خانه بازی مشغول به بازی هستند ، درامد خانه بازی کودک چقدر است ؟
درامد خانه بازی کودک یکی از بزرگ ترین سوالاتی می باشد که شاید در ذهن هر کدام از سرمایه گذاران و یا کسانی که در این صنعت می خواهند سرمایه گذاری کنند بوجود آمده باشد . در این مقاله می خواهیم در رابطه با درامد خانه بازی کودک و ابعاد درآمدزایی خانه بازی کودک صحبت کنیم .
به این نکته توجه داشته باشید که تمامی نکاتی که در این مقاله به آنها اشاره می کنیم موضوعاتی کلی می باشد که بر اثر تجهیز و راه اندازی 10000 خانه بازی در سراسر کشور بدست آمده است . پیشنهاد ما به شما این است که اگر قصد راه اندازی و تجهیز خانه بازی را دارید و یا خانه بازی خود را تاسیس کرده اید و به فکر این هستید که درامد و سود خانه بازی خود را افزایش دهید ، حتما با مشاوران متخصص و مجرب ما در تماس باشید و با ایشان در رابطه با سوالات و ابهامات خود در این زمینه با آنها مشورت کنید . توجه داشته باشید تمامی مشاوره ها به صورت کاملا تخصصی و رایگان خواهد بود .

درامد خانه بازی

درامد خانه بازی کودک

تجربه نشان داده است که درامد خانه بازی به هیچ عنوان به متراژ و میزان سرمایه گذاری شما نمی باشد البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که هر چقدر سرمایه گذاری شما در امر تجهیز خانه بازی بیشتر باشد درامد خانه بازی شما هم بیشتر خواهد بود . اما این موضوع باعث نمی شود که اگر در یک منطقه یک خانه بازی با سرمایه 200 میلیونی تاسیس شود یک خانه بازی با سرمایه 10 میلیونی را ورشکست کند . اما دلیل این موضوع چیست؟
اولا این موضوع را در نظر داشته باشید که تنها هزینه زیاد برای تجهیز خانه بازی ملاک درامدزایی نخواهد بود بلکه مهم ترین موضوع برای درامدزایی داشتن استراتژی می باشد و چه بسا خانه بازی هایی که سرمایه گذاری عظیمی کرده اند ولی استراتژی درامد زایی نداشته اند ورشکست شده اند . به همین خاطر می توان گفت شما با سرمایه معقول و داشتن یک استراتژی عالی ، می توانید درامد خانه بازی خود را افزایش دهید .
اما منظور از استراتژی درامدزایی خانه بازی کودک به چه صورت می باشد ، به شما پیشنهاد می کنیم حتما تا انتهای این مقاله را مطالعه نمایید .

استراتژی درامدزایی خانه بازی کودک

از آنجایی که درامد خانه بازی کودک بر اساس حضور کودکان در خانه بازی می باشد و هزینه بر اساس حضور ساعتی یا دقیقه ای از خانواده ها دریافت می شود بنابراین شما حتما باید استراتژی درامدزایی خود را به گونه ای در نظر بگیرید که بتوانید تایم ایستایی خانواده ها و کودکان را در خانه بازی خود بیشتر کنید . به همین منظور به عنوان مثال می توانید از سازه ایی همچون پلی گراند استفاده کنید چرا که پلی گراند به تنهایی می تواند تایم ایستایی کودکان را به در حدود نیم ساعت افزایش دهد . البته این را هم در نظر داشته باشید که شما می توانید راه حل هایی به نسبت کم هزینه تر هم در نظر داشته باشید و با راه اندازی بازی های گروهی یا کارگاه های آموزشی از قبیل سفالگری ، نقاشی و … نیز تایم ایستایی را افزایش دهید . راه دیگری که می توان به شما پیشنهاد داد این است که می توانید از کودکان در حین بازی عکس هایی را تهیه کنید و به قیمت ارزان و در سایزهای کوچک به خانواده ها بفروشید . می توانید غرفه های اغذیه در خانه بازی خود تاسیس کنید چرا که علاوه بر اینکه می توانید از فروش اغذیه به خانواده ها درامدزایی کنید ، می توانید از خارج شدن کودکان به بهانه گرسنه شدن جلوگیری کنید .

درامد خانه بازی

درامد خانه بازی

درامد خانه بازی را می توان با راه کارهای بسیار ساده افزایش داد تنها مهم این است که دید خود را باز کنید و خلاقیت به خرج دهید . البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که تجربیات مشاوران ما می تواند بسیار به شما کمک کند.

برای بهره مندی از مشاوره رایگان خانه بازی کودک فراز و ارتباط با مشاوران می توانید با استفاده از شماره های درج شده بر روی سایت یا مشاوره آنلاین سایت بهره ببرید.