در این مقاله قصد داریم تا به مقوله سود خانه بازی بپردازیم. حتما برای شما هم پیش آمده زمانی که کودک دلبندتان را به خانه های بازی می برید به این سوال فکر کرده باشید که درآمد و سود حاصل از خانه های بازی چقدر است. در این مقاله شما را راهنمایی می کنیم تا به جواب سوالتان دست یابید.

سود خانه بازی چقدر است

توجه داشته باشید که سود خانه بازی به شرایط و عوامل زیر بستگی دارد :

مکانی که در نظر گرفته اید
اینکه ملک مورد نظر برای خانه بازی ملکی مستقل بوده و یا استیجاری باشد بر روی سود حاصله از درآمد خانه بازی تاثیر خواهد داشت. مسلما با حذف مبلغ اجاره ، سود شما افزایش چشمگیری خواهد داشت. همچنین اینکه این مکان محلی پر تردد است و یا خلوت بر روی سود حاصله تاثیر مستقیم خواهد داشت. اجاره مکانی در مراکز تجاری مخصوصا در طبقات همکف تاثیر بسزایی بر سود خانه بازی دارد.

سود خانه بازی چقدر است

مقاله پیشنهادی : خانه بازی کودک زیر نظر کجاست ( کلیک کنید )

هزینه وسایل بازی

ممکن است در ابتدا سرمایه زیادی نداشته باشید تا وسایل بازی گوناگونی خریداری کنید اما محل پر تردد به شما کمک خواهد کرد تا کم کم لیست بازی های خود را به روز کرده و بازی هایی که طرفدار بیشتری دارند خریداری کنید. واضح است بازی های پرطرفدار کودکان را بیشتر جذب خود خواهد کرد.

مکانی شاد با تنوع بالای خدمات
خانه های بازی بصورت ساعتی هزینه دریافت می کنند که در ادامه به نمونه های آن در سال 98 می پردازیم. هر اندازه محیط شادتر، آموزند تر و تنوع خدمات بالاتر باشد کودکان و یا حتی والدین آنها ساعات بیشتری را درآن می گذرانند و روزهای آتی احتمال حضور کودکانی که از خدمات استفاده کرده اند افزایش می یابد. آنها بازمی گردند و احتمالا به فامیل و آشنایان نزدیک نیز خانه بازی شما را پیشنهاد خواهند کرد.
تنوع خدمات می تواند شامل آتلیه کودک، بوفه غذا و تنقلات، سافت پلی گراند، اسباب بازی های مخصوص کودکان نوپا، ساحل ماسه، LEGO، کلبه های نقاشی و کاردستی، سنگ نوردی و حتی راه اندازی محلی به منظور آموزش مشاغل باشد. برگزاری جشن های تولد خانوادگی، مکان ایمن با بکارگیری کفپوش و دیوارپوش راهی دیگر برای تضمین رضایت مشتری و بازگشت آنها به خانه بازی شماست. در ضمن اهمیت بازی های گروهی و کارگاهی را فراموش نکنید.
برخی والدین کنجکاوند تا در کنار استفاده کودکشان از وسایل بازی آنها را در محیطی اجتماعی قرار دهند تا از استعدادهای نهفته آنها باخبر شوند تا در آینده ای نزدیک این استعداد را پرورش دهند.
بنابراین بکارگیری مکانی شاد و آموزنده با تنوع بالای خدمات سود خانه بازی را افزایش می دهد.

 

سود خانه بازی

 

استفاده از کادر مجرب و آموزش دیده
هر کسی قادر نیست با کودکان تعامل موثر برقرار کند.هدف والای خانه های بازی آموزش است هر چند در سطوح ابتدایی، پس در اینجا نیاز کادری مجرب بسیار احساس می شود.مربی هایی که در تعامل مستقیم با کودکان هستند باید حداقل دو سال سابقه کار با کودک داشته باشند و رزومه موفق قابل ارائه داشته باشند. نحوه ی برخورد پرسنل با کودک و والدین آنها برگشت آنها را تضمین کرده و بر سود خانه بازی تاثیر گذار است.

 

سود خانه بازي

 

 

کارشناسان ما در خانه کودک فراز آماده ارائه راهنمایی برای تجهیز خانه بازی و راه اندازی خانه بازی به شما هستند. راههای ارتباطی با ما شماره های تماس ، اینستاگرام و تلگرام ما هستند .می توانید از محصولات ما نیز دیدن فرمایید.

 

شماره های تماس خانه کودک فراز

شماره های تماس خانه کودک فراز

 

اینستاگرام خانه کودک فراز

اینستاگرام خانه کودک فراز

 

تلگرام خانه کودک فراز

تلگرام خانه کودک فراز