با شروع فعالیت نوظهور خانه های کودک در جای جای کشورمان ایران، هم وطنان عزیز بخصوص آن دست عزیزانی که سرمایه اندک دارند اما می خواهند کسب و کاری پردرآمد داشته باشند، به راه اندازی خانه کودک روی اورده اند. اما چیزی که توجه آنها را جلب می کند، که البته امری طبیعی است، اطلاع از شرایط مجوز خانه کودک از شهرداری است.

مجوز شهرداری برای خانه کودک

مجوز شهرداری برای خانه کودک

اگر شما هم به دنبال کسب مجوز خانه کودک از شهرداری هستید باید این واقعیت را بدانید که فعالیت این مراکز فعالیتی نو پا است و هنوز سازمان های دولتی نظیر شهرداری خود را موظف به ارائه مجوز به خانه های کودک نمی دانند. زیرا این مراکز کمتر به جنبه ی آموزشی پرداخته و بیشتر به جنبه تفریحی می پردازند. می توانید با خیالی راحت بر روی جنبه ی امنیت خانه کودک متمرکز شوید.

گرفتن مجوز از مراکز دولتی فرآیندی بس طولانی است که برای مهدکودک ها اهمیت بیشتری دارد. برای مثال مهد کودک زیر نظر اداره بهزیستی است. شهربازی ها زیر نظر شهرداری، مهد های قرآنی زیر نظر اداره آموزش و پرورش است. اما خانه کودک زیر نظر ارگان خاصی نیست. البته این به این معنا نیست که خانه های کودک نباید ایمنی لازم را رعایت کنند. گاها پیش می آید که بازرسانی از سازمان استاندارد کشور به خانه های کودک مراجعه و امنیت لازمه برای کودکان را مورد بررسی قرار می دهند.

در حال حاضر با توجه به راه اندازی بیش از پیش خانه های کودک در جنوب کشور به دلایل وضعیت آب و هوا، آلودگی و گرمای هوا و استقبال گسترده مردم ، شهرداری بیش از پیش به خانه های کودک و ارائه مجوز به آنها اقدام می کند. اما در سایر مناطق کشور هنوز شهرداری بطور مستقیم به ارائه مجوز خانه کودک ورود نکرده است.

مشاوران و کارشناسان ما در خانه کودک فراز تمام تلاش خود را می کنند تا مشاوره های تخصصی و کاربردی در زمینه راه اندازی و تجهیز خانه های کودک به شما بدهند.

خانه کودک فراز با دو دهه فعالیت ، خود توانسته با جلب رضایتمندی تمامی مشتریان خود  در زمینه فروش وسایل و تجهیزات برای مهدکودک ها ، خانه بازی ها و شهربازی ها ، چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور ، خدمات خود را ارائه نماید و  بیش از 10000 مرکز را راه اندازی نماید . خدمات ما در خانه کودک فراز برای مشاوران خانه کودک فراز به این صورت نمی باشد که تنها وسایلی که مشتری برای تجهیز فضای خود  می خواهد را برای وی فراهم کنیم  بلکه به این موضوع اعتقاد سرمایه گذاران در این صنعت نماییم تا ایشان علاوه بر اینکه سرمایه خود را به صورت بهینه برای تجهیز خانه بازی خود صرف نمایند داریم که  با یک مشاوره تخصصی و در اختیار قرار دادن تجربیات خود ، می توانیم بهترین کمک را به ، وسایل و تجهیزات را به گونه ای انتخاب نمایند که بر اساس آن بتوانند بازگشت سرمایه خود را به صورت تضمینی در کوتاهترین زمان انجام نمایند و پس از آن در صورت لزوم برای گسترش فضای بازی خود و خرید وسایل جدید از سود حاصله از خانه بازی خود اقدام نمایند .

مشاورین متخصصین خانه کودک فراز  با تجربه چند ساله در امر مشاوره ، طراحی ، تجهیز و فروش وسایل خانه بازی برای مهدکودک و خلنه  بازی داشته اند ، می توانند برای تاسیس و راه اندازی کسب و کار خانه بازی به صورت تخصصی با ارائه خدمات زیر تا پایان امر همراه شما خواهند بود:

مشاوران فروش

1) ارائه طرح توجیحی به صورت پروپوزال به مشتری

2) برآورد هزینه های مشتری برای تجهیز و راه اندازی خانه بازی

3) ارائه طرح در رابطه با زیر ساخت های مورد نیاز برای یک خانه بازی سود ده با بازگشت سریع سرمایه

4) طرح ارائه شده به گونه ای می باشد که بازگشت سرمایه در کوتاه ترین زمان تحقق یابد

5) تمامی طراحی ها به صورت کاملا رایگان می باشد

6) خانه کودک فراز تضمین قیمت و کیفیت دارد بدین معنا که مشاورین متخصص و باتجربه خانه کودک فراز این اطمینان را به شما خواهند داد که تمامی قیمت های ارائه شده و کیفیت تمامی تجهیزات و وسایل ، برای شما تضمین شده خواهد بود .

برای ارتباط با مشاورین متخصص و با تجربه سایت خانه کودک فراز می توانید با استفاده از شماره های درج شده بر روی سایت و یا با استفاده از مشاوره آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید . خانه کودک فراز خدماتی به شرح ذیل را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار خواهند نمود .

1) مشاوره تخصصی و کاملا رایگان برای تجهیز خانه بازی

2) گارانتی قیمت ها

3) طراحی رایگان فضا

4) مشاوره و آموزش رایگان پرسونل خانه بازی

5) مشاوره و آموزش رایگان مدیران خانه بازی

6) ارائه خدمات مشاوره ای رایگان

راههای ارتباطی ما شماره های تماس موجود در وبسایت خانه کودک فراز، تلگرام و اینستاگرام ماس