وسایل مورد نیاز برای راه اندازی خانه بازی
اکتبر 17, 2019
نحوه شستشوی تاتامی
نحوه شستشوی تاتامی
نوامبر 10, 2019
نمایش همه

انتخاب مکان مناسب برای خانه بازی و شهربازی سرپوشیده

انتخاب مکان مناسب برای خانه بازی و شهربازی سرپوشیده

یکی از مهم ترین عواملی که بر روی میزان درآمد یک کسب و کار می تواند تاثیر مستقیمی داشته باشد ، مکان خانه بازی می باشد به همین علت می گوییم انتخاب مکان برای خانه بازی می تواند تاثیر زیادی بر روی میزان درامد و ماندگاری کسب و کار شما داشته باشد بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم حتما در زمان انتخاب محل خانه بازی خود دقت لازم را داشته باشید و یک تصمیم درست بگیرید . اگر اطلاع چندانی از این موضوع ندارید و نمی توانید به صورت تخصصی برای اینکه مکان خانه بازی شما کجا باشد تصمیم بگیرید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از خدمات مشاوره رایگان خانه کودک فراز بهره ببرید تا مشاورین متخصص و با تجربه خانه کودک فراز با شما در ارتباط باشند و ایشان بر اساس شهر و موقعیت شما ، شما را راهنمایی نمایند و شما را در راستای تجهیز خانه بازی شما را یاری نمایند .

نحوه انتخاب مکان خانه بازی

اگر بتوانید یک مکان خوب برای تاسیس خانه بازی خود پیدا کنید ، مطمئن باشید نیمی از راه برای داشتن یک کسب و کار پرسود را گذرانیده اید . نیمی از راه دیگر این است که شما بتوانید وسایل خانه بازی یا شهربازی سرپوشیده خود را به درستی انتخاب کنید که ما می توانیم به راحتی شما را در این راه راهنمایی و همراهی کنیم . ایده ها و توصیه هایی که در این مقاله به شما توصیه می کنیم مبتنی بر 20 سال سابقه خانه کودک فراز در زمینه صنعت کودکان و تجربه راه اندازی و تجهیز بیش از 10000 خانه بازی و شهربازی سرپوشیده می باشد . موضوعی که باید در نظر داشته باشید این است که کسب و کار خانه بازی و شرایط راه اندازی و مکانی که برای این کسب و کار در نظر می گیرید در هر شهر و یا استانی که باشید متفاوت می باشد و گوشزد می کنیم از این توصیه ها استفاده کنید و اصول را بر اساس تحقیقات بازار خود قضاوت کنید.

مکان هایی که برای تاسیس خانه بازی می توانید در سطح شهر در نظر بگیرید ، می تواند در یک مرکز خرید بزرگ ، اجاره مغازه در شلوغ ترین خیابان ها ، اجاره مغازه در خیابان هایی که مرکز خرید محسوب می شود ، اجاره فضاهای پارکی و تفریحی ، گرفتن فضاهایی در محیط های تفریحی و گردشگری و … باشد . تنها موضوعی که باید در نظر داشته باشید این است که هر یک از این محیط ها و فضاهایی که به آنها اشاره کردیم می تواند مزایا و سختی های خود را داشته باشد بنابراین باز هم می گوییم در انتخاب مکان برای خانه بازی و شهربازی سرپوشیده خود دقت لازم را داشته باشید .

مکان خانه بازی در مرکز خرید

اگر توجه کرده باشید موقعیت مکانی بیش از نیمی از خانه بازی های بزرگ و شهربازی های سرپوشیده در شهرهای بزرگ است. دلیل این امر هم ساده است و آن هم این است که در شهرهای بزرگ ترافیک انسانی برای حضور در مکان های عمومی و تفریحی بیشتر می باشد ، مراکز خرید معمولاً نسبت به سایر مکانها ترافیک انسانی بالاتری را فراهم می کنند و از آنجایی که مخاطبین خانه بازی ها اکثرا کودکان هستند و این والدین هستند که می بایست آنها را به خانه بازی ها بیاورند بنابراین می توان گفت مراکز خرید یکی از جذابترین مکان ها برای تاسیس خانه بازی می باشد اما موضوعی که باید به آن اشاره نماییم این است که بزرگترین ایراد مکان یابی در یک مرکز خرید این است که معمولاً هزینه اجاره بالایی دارند . از مزایای انتخاب مکان خانه بازی در مرکز خرید می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1) تعداد بالای افرادی که با فرزنداتنشان در محیط مراکز خرید ، رفت و آمد می کنند

2) قرار گرفتن در معرض دید عموم ( مراکز خرید ، تبلیغات گسترده ای را برای خود انجام می دهند تا افراد بیشتری را به سمت خود جذب نمایند ، به همین منظور شما می توانید به صورت غیر مستقیم از این تبلیغات استفاده نمایید . )

 

انواع پلی گراند ( کلیک نمایید )

 

مکان خانه بازی در خیابان های شلوغ

اولین موضوعی که باید در رابطه با مکان خانه بازی در خیابان های شلوغ در نظر داشته باشید این است که تعداد افرادی که شما را در یک مرکز خرید خواهند دید کمتر خواهد بود اما این مزیت را برای شما خواهد داشت که علاوه بر اینکه اجاره کمتری بابت مکان خانه بازی خود پرداخت خواهید کرد در صورتیکه اگر خیابان درستی را انتخاب نمایید می توانید ترافیک انسانی خوبی در خارج از خانه بازی خود داشته باشید .
مهم ترین موضوعی که باید در رابطه با انتخاب مکان خانه بازی در خیابان های شلوغ در نظر داشته باشید این است که مکانی که می خواهید انتخاب نمایید با یک انتخاب هوشمندانه همراه باشد . سعی کنید مکانی را برای خانه بازی خود استفاده نمایید که در نزدیکی فضای شما مکان هایی وجود داشته باشد که کسب و کارهای دیگری در رابطه با کودکان باشد . به طور مثال مکان خود را به گونه ای انتخاب نمایید که رستوران های مورد علاقه کودکان ، مدرسه کودکان ، پارک و … وجود داشته باشد تا بتوانید کودکان بیشنتری را به کسب و کار خود جذب نمایید .

مقاله پیشنهادی : طرح توجیهی خانه بازی کودک ( کلیک کنید )

اجاره مکان خانه بازی در دیگر فضاها

یکی دیگر از مکان هایی که می توانید برای راه اندازی خانه بازی استفاده نمایید این است که می توانید به راحتی از فضاهای دیگران استفاده نمایید به طور مثال می توانید در رستوران های بزرگ ، فروشگاه های بزرگ ، استخرها و … مکان خانه بازی خود را انتخاب نمایید . این مکان ها شاید فضای کوچکتری را در اختیار شما قرار دهند اما این مزیت را برای شما خواهند داشت که اولا هزینه کمتری را برای فضای خود پرداخت خواهید کرد و ثانیا نیاز به سرمایه کمتری خواهید داشت . شما به راحتی می توانید از تبلیغات این محل ها استفاده نمایید و با توجه به حضور مشتریان این مکان ها آنها را به خانه بازی خود جذب نمایید و به راحتی درامد کسب نمایید .

ایجاد مکان خانه بازی در فضاهای پارکی و تفریحی

شاید بتوان گفت یک انتخاب هوشمندانه برای مکان خانه بازی این باشد که شما فضاهای پارکی و تفریحی را انتخاب نمایید . چرا که شما با این انتخاب در واقع جامعه هدف اصلی خود را خانواده هایی قرار خواهید داد که محلی هستند و کودکان خود را برای تفریح و سرگرمی به پارک محل خود آورده اند و در کنار این موضوع شما خانواده ها را برای اسن منظور جذب خواهید نمود .
یکی از عواملی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر می خواهید مکان خانه بازی خود را در این مکان ها انتخاب نمایید علی رغم اینکه شما اجاره خیلی کمتری پرداخت می نمایید ، شما با شهرداری می بایست طرف قرارداد باشید تا فضای مورد نظرتان را در اختیار شما قرار دهند . انتخاب مکان خانه بازی در فضاهای پارکی و تفریحی می تواند سود بالایی را در اختیار شما قرار دهد به شما پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از شرایط استفاده از این مکان ها برای خانه بازی با مشاوران ما در تماس باشید

مشاوره رایگان خانه کودک فراز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *