اگر بخواهیم در رابطه با اینکه پلی گراند چیست توضیحاتی را ارائه کنیم باید بگوییم که پلی گراند یکی از جدید و به روز ترین سازه های مربوط به صنعت تفریح و بازی کودکان می باشد که در خانه بازی ، شهربازی های سرپوشیده و رو باز قابلیت استفاده دارد و این امکان را به سرمایه گذاران در این بخش را می دهد تا بتوانند به راحتی تایم ایستایی کودکان و خانواده های آنها را در محیط خود تا چندین برابر افزایش دهند و از آنجایی که هر چه میزان ایستایی کودکان در این محیط خانه بازی یا شهربازی سرپوشیده و روباز افرایش یابد به همان میزان هم درآمد وی نیز افرایش خواهد داشت .

پلی گراند چیست

همانطور که در عکس بالا مشاهده می کنید به سادگی خواهید فهمید که پلی گراند چیست و چه کاربرد هایی دارد . همانطور که مشاهده می کنید یک پلی گراند می تواند شامل آیتم های زیر باشد :
1) ترامپولین
2) موانع غلطکی
3) موانع ضربدری
4) استخر توپ
5) تونل
6) سرسره
7) بسکتبال
و …

پلی گراند چیست

در پاسخ به سوال پلی گراند چیست باید بگوییم که پلی گراند سازه ای می باشد که این امکان را به سرمایه گذار می دهد که تمامی مواردی که در یک خانه بازی را می خواهد به صورت جداگانه تجهیز کند را تحت یک سازه شیک و مدرن در خانه بازی یا شهربازی سرپوشیده یا روباز خود داشته باشد و بر اساس متراژ و بودجه خود طراحی و سفارش دهند . با توجه به اینکه سازه پلی گراند یک سازه کاملا SAFE و ایمن می باشد ، سازه نیاز به پرسنل مختص به خود را ندارد و کودکان بدون هیچ خطر و دغدغه ای به بازی خود ادامه دهند .
موضوعی که در رابطه با پلی گراند ها باید به آن اشاره نماییم این می باشد که پلی گراند ها قابلیت ارتقا دارند بدین معنا که اگر شما به نسبت بودجه خود یک پلی گراند با متراژ پایین سفارش دهید این امکان را خواهید داشت تا سایز پلی گراند خود را افزایش دهید .

مزایای پلی گراند فراز چیست

مزایای پلی گراند فراز چیست

خانه کودک فراز یکی از معدود تولید کنندگان پلی گراند در ایران می باشد که می توان در رابطه با مزایای پلی گراند فراز نسبت به دیگر شرکت ها به شرح ذیل می باشد :
1) محیط داخلی انواع پلی گراند ها به گونه ای ساخته خواهد شد که مطابق با سلیقه و متناسب با متراژ و بودجه سرمایه گذار باشد و می توانند از هر یک از آیتم هایی که برای ساخت پلی گراند فراز در نظر گرفته شده است را انتخاب نماید

2) پلی گراند های فراز در هر رنگ بندی بر اساس سلیقه مشتری ساخته خواهد شد و از بهترین جنس فولاد و پارچه و بست در ایران ساخته خواهد شد

3) مهم ترین قابلیت انواع پلی گراند های فراز این می باشد که پلی گراند های فراز قابلیت ارتقا دارند و مشتری می تواند پس از خرید با توجه به متراژ و بودجه خود فضای پلی گراند خود را افزایش دهد و یا حتی پلی گراند خود را دو طبقه نماید .

4) در انواع پلی گراند های فراز از دیورهای پازلی استفاده شده است که نیازی به جوش سازه وجود ندارد و نصب آن به صورت آسان و با سرعت بالا انجام خواهد شد . این دیواره های پازلی سازه پلی گراند باعث نصب آساسن سازه می شود به گونه ای که برای نصب سازه نیاز به نیروی متخصص نمی باشد و یک شخص بی تجربه هم می تواند پس از یک آموزش 2 ساعته توسط شخص نصب شود .

بر همین اساس پلی گراند فراز قابلیت جا به جایی باشد و در صورتیکه مکان شما استیجاره ای باشد شما می توانید بدون هیچ دغدغه خاطری به سادگی سازه را به مکان جدید ببرید و یا برای تغییر دکوراسیون خانه بازی خود اقدام نمایید .

اگر قصد خرید پلی گراند دارید می توانید با استفاده از شماره های درج شده بر روی سایت و یا با استفاده از ارتباط مستقیم با کارشناس سایت خانه بازی فراز و به صورت آنلاین با مشاورین ما در تماس باشید .

مقاله پیشنهادی : سوالات متداول در رابطه با پلی گراند ( کلیک کنید )

واتساپ  09101101373