درباره ما

شما پتانسیل دارید 10 برابر درآمد فعلی خود را تجربه کنید

فقط کافیست مسیر موفقیت را با هم طی کنیم

 

Telegram

مشاهده محصولات خانه کودک فراز در کانال تلگرامی خانه کودک فراز که میتوانید از اطلاعات دقیق محصولات نیز اطلاعاتی را کسب کنید.

Facebook

مشاهده مقاله های بسیار مفید و گالری از تصاویر محصولات که با کیفیتی مناسب در این فضا قرار گرفته شده است تا شما بتوانید استفاده کنید.

 

Instagram

مجموعه ای از مقالات و تصاویر و حتی فیلم های پروژه های انجام شده در کنار تعداد بسیار زیادی مشاوره ها افزایش ابعاد درآمدی در پیج اینستاگرام ما قرار داده شده است

دیدگاه ما

خانه کودک فراز با دو دهه فعالیت خود توانسته با جلب رضایتمندی تمامی مشتریان خود  در زمینه فروش وسایل و تجهیزات برای مهدکودک ها ، خانه بازی ها و شهربازی ها ، چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور ، خدمات خود را ارائه نماید و  بیش از 10000 مرکز را راه اندازی نماید . خدمات ما در خانه کودک فراز  به این صورت نمی باشد که تنها وسایلی که مشتری برای تجهیز فضای خود  می خواهد را برای وی فراهم کنیم، بلکه به این موضوع اعتقاد داریم که ایشان علاوه بر اینکه سرمایه خود را به صورت بهینه برای تجهیز خانه بازی خود صرف می نمایند با دریافت یک مشاوره تخصصی و بهره مندی از تجربیات ما ، بهترین وسایل و تجهیزات را به گونه ای انتخاب نمایند که بر اساس آن بتوانند بازگشت سرمایه خود را به صورت تضمینی در کوتاهترین زمان انجام دهند و پس از آن در صورت لزوم برای گسترش فضای بازی خود و خرید وسایل جدید از سود حاصله از خانه بازی خود اقدام نمایند .

شماره های تماس خانه کودک فراز

مشاورین و متخصصین خانه کودک فراز  با تجربه چند ساله که در امر مشاوره ، طراحی ، تجهیز و فروش وسایل خانه بازی برای مهدکودک و خانه  بازی داشته اند ، می توانند برای تاسیس و راه اندازی کسب و کار خانه بازی به صورت تخصصی با ارائه خدمات زیر تا پایان امر همراه شما خواهند بود:

1) ارائه طرح توجیحی به صورت پروپوزال به مشتری

2) برآورد هزینه های مشتری برای تجهیز و راه اندازی خانه بازی

3) ارائه طرح در رابطه با زیر ساخت های مورد نیاز برای یک خانه بازی سود ده با بازگشت سریع سرمایه

4) طرح ارائه شده به گونه ای می باشد که بازگشت سرمایه در کوتاه ترین زمان تحقق یابد

5) تمامی طراحی ها به صورت کاملا رایگان می باشد

6) خانه کودک فراز تضمین قیمت و کیفیت دارد بدین معنا که مشاورین متخصص و باتجربه خانه کودک فراز این اطمینان را به شما خواهند داد که تمامی قیمت های ارائه شده و کیفیت تمامی تجهیزات و وسایل ، برای شما تضمین شده خواهد بود .

برای ارتباط با مشاورین متخصص و با تجربه سایت خانه کودک فراز می توانید با استفاده از شماره های درج شده بر روی سایت و یا با استفاده از مشاوره آنلاین با مشاوران ما در ارتباط باشید . خانه کودک فراز خدماتی به شرح ذیل را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار خواهند نمود .

1) مشاوره تخصصی و کاملا رایگان برای تجهیز خانه بازی

2) گارانتی قیمت ها

3) طراحی رایگان فضا

4) مشاوره و آموزش رایگان پرسنل خانه بازی

5) مشاوره و آموزش رایگان مدیران خانه بازی

6) ارائه خدمات مشاوره ای رایگان

OHSAS-lOGO
HSE-MS
ISO-9001
kisspng_european_union_ce_marking
Iran-Standard