0
0
1

کد :

تیزبین فارسی اول دبستان

کارت بازی املای کلمات یا تیزبین فارسی اول دبستان یک بازی کارتی هست که در هر کارت 8 کلمه وجود دارد. بین هر دو کارت، فقط یک کلمه مشترک می باشد. آن را تشخیص دهید و برنده شوید! برای انجام این بازی به چشم هایی تیزبین و کمی هم سرعت عمل و دقت نیاز دارید. این بازی به 5 روش مختلف قابل انجام هست که تمامی این روشها مبتنی بر تقویت تمرکز ، سرعت عمل و بهبود دیکته ی کودکان می باشد. پس از پیدا کردن کلمه مشترک بین دو کارت می توانید برای کامل کردن مراحل آموزشی از این روش ها استفاده کنید : بدون اینکه به کارت نگاه کنید دیکته آن کلمه را حرف به حرف بگویید اگر می توانید برای کلمه ی مورد نظر ، یک کلمه هم معنی یا مترادف پیدا کنید. با کلمه جمله بسازید تیزبین فارسی اول دبستان یک ابزار آموزشی ارزشمند جهت تقویت مهارت نوشتن و دیکته کودک شما می باشد. کلماتی که بر روی کارتها نوشته شده اند دارای ارزش املایی بوده و برای یک صدای واحد چند علامت یا شکل وجود دارد. این محصول برای استفاده در ماه های پایانی کلاس اول و تمامی کودکان دبستانی که در دیکته مشکل دارند ، مناسب می باشد. کارت بازی فارسی اول دبستان تولید کننده : ایرانی رده سنی : 7 سال به بالا تعداد بازیکن : گروهی اهداف آموزشی بازی : افزایش سرعت و دقت عمل افزایش حافظه دیداری تقویت مهارت نوشتن و دیکته بهبود تمرکز محتویات بسته : 55 کارت بازی 5 کارت راهنما قانون بازی

موجود
مبلغ نهایی : 0 تومان
اضافه به سبد خرید
پر سفارش ترین محصولات این گروه

مشخصه های توصیفی محصول

مشخصات کلی

تیزبین فارسی اول دبستان

کارت بازی املای کلمات یا تیزبین فارسی اول دبستان یک بازی کارتی هست که در هر کارت 8 کلمه وجود دارد. بین هر دو کارت، فقط یک کلمه مشترک می باشد. آن را تشخیص دهید و برنده شوید!
برای انجام این بازی به چشم هایی تیزبین و کمی هم سرعت عمل و دقت نیاز دارید. این بازی به 5 روش مختلف قابل انجام هست که تمامی این روشها مبتنی بر تقویت تمرکز ، سرعت عمل و بهبود دیکته ی کودکان می باشد.
پس از پیدا کردن کلمه مشترک بین دو کارت می توانید برای کامل کردن مراحل آموزشی از این روش ها استفاده کنید :
 
بدون اینکه به کارت نگاه کنید دیکته آن کلمه را حرف به حرف بگویید
اگر می توانید برای کلمه ی مورد نظر ، یک کلمه هم معنی یا مترادف پیدا کنید.

با کلمه جمله بسازید

تیزبین فارسی اول دبستان یک ابزار آموزشی ارزشمند جهت تقویت مهارت نوشتن و دیکته کودک شما می باشد. کلماتی که بر روی کارتها نوشته شده اند دارای ارزش املایی بوده و برای یک صدای واحد چند علامت یا شکل وجود دارد.
این محصول برای استفاده در ماه های پایانی کلاس اول و تمامی کودکان دبستانی که در دیکته مشکل دارند ، مناسب می باشد.

کارت بازی فارسی اول دبستان 

تولید کننده : ایرانی
رده سنی : 7 سال به بالا
تعداد بازیکن : گروهی

اهداف آموزشی بازی :

افزایش سرعت و دقت عمل
افزایش حافظه دیداری
تقویت مهارت نوشتن و دیکته
بهبود تمرکز

محتویات بسته :

55 کارت بازی
5 کارت راهنما
قانون بازی

 

 

139 داخلی 8-44240097-021 

 

09127166069

امتیاز کاربران

;

ارتباط مستقیم با کارشناس

021-44376819

09124250142

کانال تلگرام اینستاگرام
ارتباط مستقیم با کارشناس